Eden Cider VIŠEŇ

Polosuchý nebo spíše polosladký cider s temně karmínovou barvou a výraznou chutí višní. Jakmile jednou ochutnáte, zaručeně budete chtít ještě.

Český výrobek.

Obsah alkoholu: 4,8 % vol.

CO JE EDEN CIDER

Eden Cider je osvěžující, jemně perlivý alkoholický nápoj, vyráběný fermentací 100% čerstvé jablečné šťávy. Pokud je na vás pivo moc hořké a víno moc silné, je tohle jablečné zlato ideálním nápojem právě pro vás. Navíc na rozdíl od piva neobsahuje lepek, takže jej mohou pít i celiaci.

Eden Cider pro vás vyrábíme v Jinačovicích u Brna, veškeré používané suroviny pocházejí z České republiky. Nepřidáváme do něj žádná barviva ani konzervanty, pouze jej trochu síříme jako víno, aby nám déle vydržel. Nejlépe si jej vychutnáte dobře vychlazený a jak jinak než v blízkosti svých přátel :)

Výchozí surovinou pro výrobu cideru je čerstvě vylisovaný mošt, který nám dodává místní ovocnářské družstvo. Jablka se umyjí, rozdrtí a následně vylisují. Získaná šťáva se pak nechá kvasit při řízené teplotě. Během fermentace se vyvíjí chuť, aroma a struktura cideru. Po ukončení kvašení následuje filtrace, sycení, plnění do lahví a pasterace. Protože cider nenecháváme prokvasit úplně do sucha, obsahuje zbytkový cukr, což mu dodává přirozenou jemnou sladkost.

39,00 Kč
Please select variants first